Site Overlay

Předokenní rolety, praktický prvek, který se hodí ke každému domovu

Každý z nás si přeje mít hezké a útulné bydlení. Přesně takové, jaké je v našich očích nejkrásnější. Jenomže často také musíme myslet na praktické prvky naší domácnosti. Ovšem ne vždy dopředu můžeme přemýšlet o finančně nákladných nebo složitých věcech, které si posléze budeme chtít na dům nechat postavit nebo přimontovat a toto téma se týká také právě rolet.

rolety na okna

I. Předokenní roleta je v dnešním světě opravdu skvělý vynález. Tento produkt je vhodný pro dodatečnou montáž na Váš dům. Proto nemusíte dopředu při jeho výstavbě řešit kastlíky, které se dávají pod omítky. Často na to hned na začátku nemáme peníze, nebo jsme náš dům postavili před mnoha lety a postupem času se všechno mění a stává moderním a dostupným a proto si nyní něco podobného pořídit můžeme, kdežto kdysi dávno v minulosti to bylo ještě nepředstavitelné. Některé „vymoženosti“ zkrátka nebylo možné tehdy zajistit.

II. Rolety pro dodatečnou montáž se používají všude tam, kde nebylo předem počítáno s prostorem pro umístění kastlíku pod omítku domu. Proto při tomto způsobu výstavy není nutné žádné bourání ani žádné jiné stavební úpravy. Dokonce nemusíte měnit ani okna nebo dveře, tyto produkty se totiž plně přizpůsobí již tomu, co na svém domově právě teď máte. Pokud to však volíte jako kompletní rekonstrukci včetně oken a dveří, pak rozhodně neváhejte a rolety si nechejte nainstalovat. Později zjistíte, že to byl opravdu správný krok, protože mají mnoho výhod.

žaluzie s roletou

Výhody, které přináší

V dnešním světě jsou k dispozici tyto produkty hned v několika variantách, abychom se přizpůsobili každému klientovi. Jsou moderní, vkusné a ladí s celkovým vzhledem vašeho dojmu. Mají estetický vzhled a krásně doladí celý design. Možnosti ovládání jsou buďto na elektropohon, ruční s popruhem nebo šňůrou, ruční klikový navíječ nebo ruční pružina.
Každý z těchto typů produktů však vždy vykouzlí neuvěřitelnou tmu. Zastíní krásně svítící sluníčko, které neuvidíte ani jedinou škvírkou. Mezi jejich další výhody patří zateplení. Zadržují totiž teplo, které by náhodou prošlo od oken, takže plní mnoho dalších funkcí.