Site Overlay

Ochrana mobilu v podobě pěkného krytu

Stačí jen malá chvilka nepozornosti a neštěstí je na světě. Mobilní telefon, je sám o sobě dost křehká záležitost a tak je třeba mu věnovat skutečně speciální péči pro jeho ochranu. Po zakoupení se zajímáme především o ochranu přední strany a to v podobě ochranné fólie, ochranného skla nebo v dalších modernějších úkonech. Ale zadní strana si vyžaduje také svoji péči. Potom vhodný zadní kryt se vybírá podle typu telefonu, aby přesně seděly dané otvory na fotoaparát nebo mikrofon, případně aby se k němu dalo snadno dostat v době napájení.

kryt na mobil

Různé druhy krytů

Je pravdou, že každý má jiný vkus a také způsob používání. Pro někoho bude dostačující obyčejná pletená taštička, do které telefon zastrčí. Kožené pouzdro je komfortní doplněk, ale také je zajímavé jeho provedení. Některé obaly jsou totiž dělané v kombinaci stojánku a peněženky zároveň. To je praktické, navíc kůže skutečně dlouho vydrží a telefon ochrání před pádem. Zadní strana je většinou vyztužená plastem na daný typ mobilu. Po stranách jsou otvory na kreditní karty nebo papírové peníze. Ovšem kdo chce být naprosto originální, tak si pořídí zadní kryt na mobil s fotkou. Nebo rovnou jich může být i více, třeba záznamy z dovolené nebo jiné události. I to může mít výhodu, že při ztrátě se pozná ihned majitel.

pouzdro

Moderní technologie umí ještě něco víc

Pokud si necháme vytvořit kryt s fotografií nebo snímky z dovolené u profesionálů, tak můžeme být překvapeni nejen rychlostí vyhotovení, ale následně i zpracováním. Odpovídající ochrana bude potištěná nejen na zadní části, ale přirozeně i po stranách. To vytváří velmi pěkný, originální a nadstandardní design. Přitom stačí tak málo. Vybrat přesně takové fotografie, které se nám líbí a odeslat je k výrobě. Během krátké doby je máme zpět i s krytem. Možná by to mohl být i pěkný dárek, který rozhodně neomrzí a hlavně potěší. Každá hezká fotografie totiž ukrývá nějakou vzpomínku.